Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

SAFRANBOLU ÖZEL GÜLTEKİN KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Yurdumuz Safranbolu'da siz değerli öğrencilerimize evinizde yaşadığınız sıcaklığı okulunuzda da yaşatmak için kurulmuştur. Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde ve özel yurt statüsünde bulunun Safranbolu Gültekin Kız Öğrenci Yurdu tecrübeli ve güleryüzlü personeli ile siz sevgili öğrencilerimizin ve değerli velilerimizin hizmetindedir.

Amacımız, yüksek öğrenim eğitimi için şehrimiz Safranboluya gelen öğrencilerimizin çalışmalarını daha rahat ve huzurlu bir ortamda sağlamak, evlerinde yaşadıkları rahatlığı eğitim süreçlerinde de devam ettirmek ve ülkemize Atatürk ilke ve inklaplarına bağlı çağdaş, modern ve başarılı bireyler yetişmesine katkıda bulunmaktır.

İdari Müdür: Filiz Çakır GÜLTEKİN

FARK YARATAN ÖZELLİKLERİMİZ

2 adımda ulaşım

Yurdumuz Dünya Miras Kenti Safranbolu'nun yeni yerleşim merkezinde olup tüm meslek yüksekokullarına yürüyerek 3dk mesafededir.

Modern Mimari

Yurdumuzun iç tasarımı hem modern hem de otantik atmosferleri aynı anda yaşatacak ve safranbolu keyfini çıkarabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

Ferah Alanlar

Odalarımız ikişer kişiliktir. Her 6 kişinin kullanımına özel bir mutfak bulunmaktadır. Mutfaklarımızda 4lü ocak, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Yemek masası bulunur.

Esnek oda seçimi

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yurdumuzda 1,2,3,4'er kişilik odalar bulunmaktadır. Yurdumuz genel toplamda 136 kişi kapasiteli ve yemeklidir.

Merkezi Konum

Safranbolunun en işlek ana caddesinde bulunan yurdumuz, Devlet Hastanesi, Banklar, Alışveriş merkezleri ve diğer tüm ve alanlara yürüme mesafesindedir.

Yaşanabilir Alanlar

Yurdumuzda merkezi sistem kalorifer ile ısıtma sağlanmaktadır. Bina temizliği günlük yapılmak ve banyo-tuvaletlerde haftada 2 kere detaylı temizlik yapılır.